E-Güven Çözüm Ortaklığı

E-Güven Hakkında

2003 yılında Faruk Eczacıbaşı ve TBV tarafından kurulan ilk elektronik imza üretici firmasıdır. EGüven; 5070 sayılı elektronik imza kanunu çerçevesinde Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) olarak yetkilendirilmiştir.

E-Güven e-imza üretimi yanında yazılım geliştirme ve e-imza entegrasyon çalışmalarıyla da hizmet vermektedir. Bu ürünlerin başında EBİMZA, Zaman Damgası, Pdf Singer,Jet Onay, Tasdix, İmzala Gönder, SSL gibi ürünlerinin de hizmetini sunmaktadır.

E-Güven İstanbul’daki genel müdürlük binasında elektronik sertifika hizmet sağlayıcılığı ve buna bağlı olarak kendi üretimi olan yazılımları ile faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca proje ekibi ile de özel projeler için çalışmalar yapmaktadır.

E Güven misyon olarak e-imza ihtiyacı olan kişi ve kurumlara Elektronik imza kanunu çerçevesinde güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktır.


Neden E-GÜVEN;


Firmamız Cario Bilişim Teknolojileri E-Güven Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. yaptığı anlaşma sonucu E Güven ürünlerini www.eimza.gen.tr sitesi aracılığıyla satış ve desteğini sunmaktadır. Bununla birlikte firmamız tarafından satışı yapılan ürünlerin desteğini hem firmamız hem de EGüven vermektedir.