Şişli’den Türkiye’nin Her Yerine Elektronik İmza

By |

Tüm Türkiye’den Elektronik İmza Başvurusu Almaktayız

Bilişim sektöründe son derece tecrübeli olan Firmamız, teknolojinin ışığında her geçen gün gelişmektedir. İstanbul Şişli’de bulunan firmamız, başvurunuzun ardından kısa sürede elektronik imzanızı hazırlamakta ve uygun fiyatlar size teslim etmektedir. Türkiye’nin elektronik imzasını sağlayan firma olarak, 1, 2 ve 3 yıllık süre seçeneği ve yüksek seviyeli güvenlik sistemi ile kurum doğrulama ve kurumsal elektronik imza oluşturmaktayız.

eimza.gen.tr sitesi olarak tüm Türkiye'ye elektronik imza hizmeti sağlamaktayızç

eimza.gen.tr sitesi olarak tüm Türkiye’ye elektronik imza hizmeti sağlamaktayızç

Cario Bilişim Teknolojileri olarak, gelişmiş teknik desteğimiz ve satış departmanımızla tamamen eğitimli ve profesyonel ekip arkadaşları ile çalışmaktayız. Türkiye’nin en güvenilir şirketlerinden biri olarak müşterilerimize en iyi hizmeti İstanbul Şişli şubemizde sunmaktayız. Uluslararası güvenilir olan firmamızın elektronik imza verme sertifikası başta Microsoft olmak üzere tüm tarayıcılarda tanınmıştır. Elektronik imzaya ihtiyacı olan herkese en kısa süre e-imza oluşturmaktayız. Müşterilerimize online destek vermekle birlikte randevu ile adreslerine kadar gidip, elektronik imzalarını teslim etmekte ve kurmaktayız (bu hizmet sadece İstanbul için verilmektedir). Diğer illerden gelen taleplere noter onaylı belge ile kargo aracılığıyla hizmet vermekteyiz. Elektronik imza ıslak imzanızla aynı hükümdedir. Bu yüzden elektronik imzanızın güvenli ve tecrübeli bir firma tarafından oluşturulması gerekir. Elektronik imzanızı oluşturmak için ofisimize başvuru yapabilir ya da noter aracılığıyla başvurabilirsiniz. Başvuru süreciniz ile birlikte istenilen belgeleri ulaştırmanızla birlikte, elektronik imzanızı almak için sürecinizi başlatmış olursunuz. Başvuru formu, taahhütname, kimlik fotokopisi, ödeme bilgisi tarafımızdan kontrol edilir ve sertifika alma süreciniz başlatılır. Elektronik imzanızın oluşturulmasının ardından kuryeyle size teslim edilir. İstanbul’un her yerine adrese kurulum yapmaktayız. Başvurunuzun ardından aynı gün içerisinde İstanbul içine kurulum yapmaktayız. Uygun fiyat garantisiyle sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Toplu elektronik imza oluşturmak isteyen müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi dâhilinde uygun ödeme kolaylıkları sağlıyoruz.

Türkiye’nin elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı olmaktan olmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine elektronik imza gönderiyoruz ve tüm şehirlerdeki müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Bizimle telefon ile iletişime geçen tüm müşterilerimizi elektronik imza uygulaması hakkında bilgilendiriyoruz ve başvurularını alıyoruz. Online olarak, sunduğumuz elektronik imza hizmetimizi İstanbul içine aynı gün içerisinde ulaştırıyoruz. Türkiye geneline de kargo ile en kısa sürede ulaştırıyoruz.

2 thoughts on “Şişli’den Türkiye’nin Her Yerine Elektronik İmza

  1. Osman

    İstanbul’da olmam dolayısı ile kendimi şanslı hissettim şimdi. Randevu alarak e-imzamı adresime alabilecek kadar şanslıyım. Ayrıca adresime kadar gelmelerinin yanında kurmaları da çok güzel bir olay. Bazı arkadaşlarım şirketlerindeki herkes için e-imza almayı düşünüp maaliyetinden korkuyorlar idi. Toplu alımda uygun ödeme kolaylığını okuduktan sonra hemen haber vermeye karar verdim ve fikri değişti sanırım.

    Reply
  2. Fevzi

    İstanbuldan Turkiyenin her yarine ulasabiliyor olmaniz sizin kurumsal ve buyuk bir firma oldugunu gosteriyor. Ayrica İstanbuldaki musteriler icin hizmeti ayaklarina getirmek de oldukca avantajli bir durum olsa gerek. Eimza almak isteyen herkes icin tanidiginiz bu kolayliklar ile pek cok musterinizin hem guvenini, hem de sevgisini kazanacaginiz bir gercek.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir