E-imza Nereden Alınır

By | 26 Şubat 2018

E-imza Nereden Alınır

Özellikle 2018 yılı itibariyle birçok entegrasyonun dahil edildiği E-Devlet projesi kapsamında gerçekleştirilen durumlarda elektronik imza da bazı alanlarda zorunlu hale gelmiştir.

ISO27001 bilgi güvenliği sertifikasına olan firmamız sayesinde hem ekonomik hem de güvenli bir elektronik imza alım işlemini yapabilirsiniz. E-imza nereden alırım diyorsanız; 10 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız, adresinize kadar gelerek müşterilerine güvenilir hizmet vermektedir. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız ihtiyacınız olan E-imzayı ofisinize ve evinize en hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Flashdisk şekline benzeyen bir araç olan e-imza USB portuna bilgisayara bağlanmak çalışmaktadır. Başvuru sahibi talep ettiği takdirde, adreste hem kimlik kontrolü yapmaktayız, hem de kurulum ve teslimatı gerçekleştirmekteyiz. Böylece müşteri hemen iş ve işlemleri yapmaya başlamaktadır.

E-imza nereden alınır

e-imza nereden ve nasıl alınır gibi sorular

Adrese teslimatlarımız aynı gün içinde gerçekleşmektedir. Bunun için resmi internet sitemizde yer alan telefon numaramızdan 02122111222 bizi arayabilir, sitemiz https://www.eimza.gen.tr üzerinden online başvuru yaparak ya da e-posta vasıtasıyla bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. E-imza, elle attığımız ıslak imzanın bilgisayardaki şeklidir ve birçok kamu kurumu tarafından kullanılması zorunlu hale getirilmiştir. Bu sayede birçok önemli işlem kamu kurumlarına kadar gitmeden çevrimiçi yolla gerçekleşebilmekte, hem zamandan, hem de paradan tasarruf edilmektedir. E-imzaya kredi kartı ve banka kartıyla hızlı bir şekilde sahip olabilir, ayrıca kredi kartına taksit fırsatından da yararlanabilirsiniz. Aynı gün adrese teslim E-imza hizmetimiz için bizi hemen arayın.

E-imza nereden alınır:
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:12 No:2115 Şişli /İSTANBUL

Tel:02122111222

E-mail:info@eimza.gen.tr