E-imza Nereden Alınır

By |

E-imza Nereden Alınır

Gerçek imza yerine geçen ve çevrimiçi ortamda da geçerliği olan bir imza türüdür. 5070 sayılı kanun gereğince elektronik imza da özellikle çevrimiçi anlaşmalarda, gerek kurumsal, gerekse bireysel olarak kullanılabilmektedir. Özellikle E-Devlet projesi kapsamında gerçekleştirilen durumlarda elektronik imza da zorunluluk hale gelmiştir. Aynı zamanda hem KEP yani Kayıtlı Elektronik Posta, hem de Zaman Damgası işlemlerinde de kullanılmaktadır. Zaman Damgası yöntemi özellikle tasdik işlemlerinde oldukça sık kullanılmaktadır.

E-imza nereden alınır

e-imza nereden ve nasıl alınır gibi sorular

Kanuni geçerliliği olan bütün işlemlerinizi artık eimza.gen.tr aracılığıyla gerçekleştirebilmektesiniz. ISO27001 bilgi güvenliği sertifikasına olan firmamız sayesinde hem ekonomik hem de güvenli bir elektronik imza işlemi yapabilirsiniz. E-imza nereden alırım sorusunun cevabı cario bilişim teknolojileridir. 1, 2 ve 3 yıllık alınabilen  süresini istediğiniz takdirde uzatma imkânına da sahipsiniz. 10 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız Eczacıbaşı güvencesi ile hizmet vermektedir. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız ihtiyacınız olan E-imzayı hem ofisinize, hem de evinize, hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz. Flashdisk şeklinde bir araç olup, USB tarzında bilgisayara bağlanmaktadır. Başvuru sahibi talep ettiği takdirde, adreste hem kimlik kontrolü yapmakta, hem de kurulum ve teslimatı gerçekleştirmekteyiz.

Adrese  teslimatlarımız aynı gün içinde gerçekleşmektedir. Bunun için resmi internet sitemizde yer alan telefon numaramızdan bizi arayabilir ya da e-posta vasıtasıyla bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. E-imza fiyatlarımız 1 yıllık 119 TL, 2 yıllık da 169 TL’dir. 3 yıllık fiyatı ise, KDV hariç 199 TL’dir. E-imza, elle attığımız ıslak imzanın bilgisayardaki şeklidir ve birçok kamu kurumu tarafından kullanılması zorunlu hale getirilmiştir. Bu sayede birçok önemli işlem kamu kurumlarına kadar gitmeden çevrimiçi yolla gerçekleşebilmekte, hem zamandan, hem de paradan tasarruf edilmektedir. E-imzaya kredi kartı ve banka kartıyla hızlı bir şekilde sahip olabilir, ayrıca kredi kartına taksit fırsatından da yararlanabilirsiniz. Aynı gün adrese teslim E-imza hizmetimiz için bizi hemen arayın.

E-imza için nereden alınır adresi: Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:12 No:2115 Şişli /İSTANBUL

2 thoughts on “E-imza Nereden Alınır

  1. ferhat

    e imzanın, gittikçe önemli hale gele geldiği günümüzde hemen herkesin bir e-ima edinmesi şart galiba. Ancak, özellikle kurumsal firmaların bu konuda ivedi davranması ve hemen eimza edinmesi, çağın gerisinde kalmamak ve işlemleri kolay, hızlı ve güvenilir biçimde halledebilmek için oldukça önemli. uygun fiyatlarda güvenilir, hızlı bir şekilde eimzamızı siteniz üzerinden temin edebileceğimizi bilmek güzel. Üstelik imzamızı elimize kadar teslim etmeniz de sizi tercih etmemiz için ciddi bir neden.

    Reply
  2. Selda

    Eimzanın hayatımızı bu kadar kolaylaştıracağını kimse tahmin edemezdi. Kurumsal firmaların kesinlikle kullanması gerekiyor e imza yı. Zaman tasarrufu sağlaması ve ciddi bir oluşumu isaret etmesi tercih edilmesi icin en büyük sebeplerden. Ben firmam icin sipariş ettim su an oldukça faydasını görmekteyim herkese tavsiye ederim

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir