İstanbul E-imza Firması

By | 30 Aralık 2016

Yeni yaygınlaştığından dolayı hizmet veren e-imza şirketleri her birçok bölgede bulunmamaktadır. E-imza İstanbul ilinde Şişli ilçesinde Cario Bilişim Teknolojileri şirketi olarak PERPA içerisinde B Blok 12.Kat No:2115’de bulunan adreste müşterilerimize hemen e-imza sağlamaktayız. Bütün kontrollerin yapılması ile beraber toplam 15 dakika gibi kısa bir sürede kişiye teslim edilmekteyiz. Müşterinin yanında hemen testi yapıp müşteriye eğitim verilerek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Firmamız 2009 yılından kurulmuş olup 3 yıldır E-imza İstanbul için adrese teslim ve hemen kurulum yapmaktadır. Bu şekilde müşteri adresine kadar gitmekteyiz. Kurulumu iki yazılım sayesinde olan e-imza bir çok tarayıcı tarafından desteklenmemektedir. Bu neden e-imzanın kullanacağı bilgisayarda firmamız uzman personeli gerekli ayarlamalar yapmaktayız. İstanbul içerisinde bulunan tüm ilçelere bu hizmeti sağlamaktayız. Aşağıda verilen ilçelere aynı gün teslim yapmaktayız. Bu ilçeler: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Sitemiz üzerinden online olarak yaptığınız başvuru da müşteri temsilcilerimiz size hemen dönmektedir. Ya da E-imza İstanbul firması olarak iletişim sayfamız  https://www.eimza.gen.tr/iletisim.html adresinden bize telefon yada e-mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Online e-imza başvuru formunda ödemelerinizi ister online ödeme ile, ister EFT/Havale, ister kapıda mobil pos cihazı sayesinde kolayca yapabilirsiniz.