E-imza İstanbul

By |

E-imza yeni yaygınlaştığından dolayı hizmet veren e-imza şirketleri her birçok bölgede bulunmamaktadır. E-imza İstanbul ilinde Cario Bilişim Teknolojileri şirketi olarak Şişli PERPA içerisinde B Blok 12.Kat No:2115’de bulunan adreste müşterilerimize hemen e-imza sağlamaktayız. Bütün kontrollerin yapılması ile beraber toplam 15 dakika gibi kısa bir sürede kişiye teslim edilmekteyiz. Müşterinin yanında hemen testi yapıp kısa bir eğitim verilerek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Firmamız 2009 yılından kurulmuş olup 3 yıldır E-imza İstanbul için adrese teslim ve hemen kurulum yapmaktadır. Bu şekilde müşteri adresine kadar gitmekteyiz. E-imzanın kullanacağı bilgisayarda gerekli ayarlamalar yapmaktayız. İstanbul içerisinde bulunan tüm ilçelere bu hizmeti sağlamaktayız. Aşağıda verilen ilçelere aynı gün teslim yapmaktayız. Bu ilçeler: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Sitemiz üzerinden online olarak yaptığınız başvuru da müşteri temsilcilerimiz size hemen dönmektedir. Ya da E-imza İstanbul firması olarak iletişim sayfamız  https://www.eimza.gen.tr/iletisim.html adresinden bize telefon yada e-mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir