E-imza (Elektronik imza) Perpa

By | 17 Haziran 2016

PERPA TİCARET MERKEZİNDEYİZ

İstanbul Şişli’de bulunan Perpa Ticaret Merkezi içinde hizmet veren firmamız, elektronik ve bilişim sektöründe her geçen gün gelişmektedir. Firmamızın bulunduğu yer ulaşımı son derece kolaydır. Teknolojiyi yakından takip eden Cario Bilişim olarak, elektronik imza oluşturmada Türkiye’nin lider firmasıyız. Elektronik imzanın hayatımızın bir parçası olmasıyla birlikte her sektörde ve her iş alanında e-imza kullanılmaya başlanmıştır. Elektronik imzanız varsa devlet dairesine gitmeye gerek kalmadan kamuya dair tüm işlemlerinizi internetten online olarak yapabilirsiniz. Elektronik imzanızı firmanız ve kendiniz adına oluşturup, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

e-imza perpa

Elektronik imza sadece Türkiye genelinde değil tüm dünya ülkelerinde uluslararası bir kimlik taşır. Firmamız uluslararası güvenilirliği olan bir firmadır. Elektronik imzanızı oluşturmak için firmamızın Şişli Perpa Ticaret Merkezine gelebilir ya da eğer İstanbul içinde ikamet ediyorsanız, bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz. Elektronik imzanızı en kısa sürede oluşturup, adresinize teslim edebiliriz. Online olarak da bizimle iletişime geçerek, sitemize başvurduğunuzda elektronik imzanızı oluşturmak için noter onaylı belge çıktısını, bulunduğunuz şehirdeki notere onaylatmanız gerekmektedir. Elektronik imza oluşturulurken, kimlik doğrulama işleminin yüz yüze yapılması gerekmektedir. Perpa Ticaret Merkezinde bulunan ofisimize geldiğiniz taktirde yüz yüze kimlik doğrulama işleminizin yapılmasıyla direk elektronik imzanız bilgisayarınıza kurulur. Elektronik imza oluşturulduktan hemen sonra dijital ortamda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Elektronik imzanın kullanıldığı alanları elektronik devlet uygulamalar başta olmak üzere, kayıtlı elektronik posta, banka ve finans işlemleri, ihale alımları, ihalelere katılma, internet bankacılığı, elektronik sipariş, vergi ödemeleri ve elektronik sözleşmelerinde de kullanılır. Sağlık uygulamalarında, ulusal yargı ağı ve sınav başvurularında da elektronik imzanızı kullanabilirsiniz. Ayrıca elektronik imzanız uluslararası bir geçerlilik sağlar. Elektronik imzanızı bir kez aldıktan sonra kullanım süresi bittiğinde yenileme şansınız vardır. Elektronik imza kamusal ve ticari birçok uygulamada kullanılır. Islak imza gerektiren işlemlerinizi elektronik imzanızı kullanarak halledebilirsiniz. Zaman açısından oldukça kısa sürede işlemlerinizi halletmekle birlikte, ticaret alanında da elektronik imzanız ile çok karlı işlere imzanızı atabilirsiniz. Elektronik iş ve elektronik ticaret günümüzün en aktif kullanılan mecralarıdır. Elektronik imzanızla iş alanında bir adım önde olursunuz. Firmamızdan alacağınız elektronik imzanız ile ülkemizde 2 milyonu bulan elektronik imza kullanıcıları arasına sizde katılabilirsiniz.

Kaynak: www.eimza.gen.tr