E-Güven Çözüm Ortaklığımız

By | 19 Kasım 2016

E-Güven Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş Çözüm Ortaklığı Anlaşmamız

E-Güven Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş; ülkemizin ilk elektronik sertifika hizmet sağlayıcı olup 2003 yılında TBV (Türkiye Bilişim Vakfı) ve Eczacıbaşı ortak girişimi ile beraber hizmete başlamıştır.

e-güven logo

e-güven logo

E-Güven elektronik imza yanında ihtiyaca göre çözümler de sunmaktadır. Bunlar sırasıyla; Mobil imza, ve Güvenlik Sertifikası Hizmetleri, Zaman Damgası, EBimza Doküman İmzalama Programı, Elektronik imza Yazılım Kütüphaneleri, İmzala-Gönder, Tasdix, PDF Signer alanında da hizmet vermektedir.

Bilgi güvenliği konusunda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden E-Güven ihtiyaçlara göre sürekli yeni projeler geliştirmektedir.

e-guven

Firmamız Cario Bilişim Teknolojileri (eimza.gen.tr) ve E-Güven Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş (e-guven.com) arasında yapılan anlaşma neticesinde E-imza satış ve kurulum yapma hakkını elde etmiştir. Bu anlamda firmamız E-Güven ürünlerini satma, pazarlama ve destek konusunda beraber çalışmaktadır.

e-imza-başvuru

E-imza başvuru noktası ile e-güven e-imza ürünlerini vermeye yetkiliyiz. Adres Perpa B Blok Kat:12 No: 2115 Şişli / istanbul

Cario Bilişim Teknolojileri İstanbul Avrupa yakası Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:12 No:2115 Şişli/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Telefon numaramız 0212 211 12 22 olup bu numaradan mesai saatleri içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz.

E-Güven e-imza satış ve desteğini vermekten gurur duyar, siz değerli müşterilerimizi de kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız.

e-imza-satış

 

Firmamız E-güven E-imza adresi için https://www.eimza.gen.tr/e-guven.html adresinden ulaşabilirsiniz.